• Обновено
Шерпа Руно Фрли Ќебе За Кауч - Дебели И Топли Ќебиња За Зима, Меко И Нејасно Фрлање Ќебе За Троседот, 59x

Шерпа Руно Фрли Ќебе За Кауч - Дебели И Топли Ќебиња За Зима, Меко И Нејасно Фрлање Ќебе За Троседот, 59x

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Опис На производот Претходна страница Следна страница како нашите клиенти добиваат пријатна Претходна страница Следна страница Кревет Пријатни И Меки Ќебиња Шерпа Тафтувано Ќебе 100% Памучно Ќебе Валентин Материјал За Ќебе Бушава Шерпа; Шерпа 100% Памучно Руно,Вештачко Крзно Шерпа; Тежина на Шерпа 800гсмсајз 59х78, 7 Инчи Карактеристика топло, меко дишење, пот-бесплатни Валентин ќебиња за жени топла, мека применлива пригода троседот; Кауч; Кревет; Кауч За Дневна Соба; Кревет; Кампување; Кревет За Дневна Соба; Кревет; Кампување; Меко Фланелно Ќебе За Патување, Ова Двострано Пријатно Ќебе Може Да Се Користи Самостојно Или Како Дополнителен Слој Во Студените Ноќи, Обезбедувајќи Максимална Удобност Во Текот На Целата Година. Подобрена Издржливост : Направено со неспоредлив квалитет, ова меко ќебе има уредни шевови што обезбедуваат поцврста врска на шевовите за подобрена издржливост.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас