• Обновено
Јубатуо Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Палта За Жени Црвена Л

Јубатуо Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Палта За Жени Црвена Л

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни за Жени. Кликнете овде за да откриете повеќе достапни производи За облека Јубатуоженски Моден Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни. Затворање : Кардиган. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Ракави : Долг Ракав.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Земја На Потекло : Увезени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас