• Обновено
Mag-Lite Стандард Рефлектори, Д, Црна

Mag-Lite Стандард Рефлектори, Д, Црна

DEN 191.84

Залиха
Во продавницата

Mag-Lite Стандардни Рефлектори, 2 D, Blackbure Diam [Nom]=1 9/16 in Batt. Големина=DBody Материјал=Анодизиран Тип На Алуминиумска Сијалица=Cryptoncolor=Blackhead Diam [Nom]=2 1/4 должина [Nom]=10 интензитет на осветлување=18000 lm/ft2 No. Од Батерии=2 Тип на пакување=Отпорност На Кутии=Вода; Време На Удар 1=10 h Voltage [Nom]=3 Vdc ова е пакет од 5 Секој 1 по Секој прилагодлив светлосен зрак со Висок интензитет (Место до Поплава). Вдлабнати, копче, самочистење, прекинувач со три позиции. Цврста, машинска алуминиумска конструкција со дизајн со виткање. Елоксирани внатре и надвор за подобрена отпорност на корозија. Резервна светилка безбедно обезбедена во внатрешноста на опашката.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас