• Обновено
Симплмасигени Бебешки Комбинезон Лесна Летна Облека За Девојчиња За Девојчиња Облека Без Ракави Врвни Цветни Панталони За Печатење Костум За Глава

Симплмасигени Бебешки Комбинезон Лесна Летна Облека За Девојчиња За Девојчиња Облека Без Ракави Врвни Цветни Панталони За Печатење

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Топ+1pc панталони+1pc Шема За Големина На Облека за Глава : Препорачана возраст / Материјал : Simplmasygenix новороденче унисекс бебе без ракави/краток/долг ракав Детски ден ромпер изработен од квалитетна ткаенина, ромперот е лесен и мек, дише и апсорбира пот, удобен и пријателски за кожата, може да се пере во машина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас