• Обновено
Недефинирани Подароци Л Никол Оган Стил Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци Л Никол Оган Стил Краток Ракав Памучна Маица

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Во Стилот На Никол Фајр го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Отпечатен Стил На Никол Фајр преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас