• Обновено
Гроздобер Емајлиран Цвет Мали Обетки Со Обрач - Трендовска Геометриска Изјава, Тркалезни Кружни Обетки За Хуги За Жени и Девојки

Гроздобер Емајлиран Цвет Мали Обетки Со Обрач - Трендовска Геометриска Изјава, Тркалезни Кружни Обетки За Хуги За Жени и Девојки

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Гроздобер Емајл Цвет Мали Обетки Обрач - Трендовски Геометриска Изјава, Кружни Кружни Хаги Обетки. Моден Накит Бринкос.СПЕЦИФИКАЦИИ : КАРАКТЕРИСТИКИ : Женски Обетки : Ушен Хугиестил : Боемиашапешема : Тркалезно Потекло : Континентална Кина Повод : Забава, Свадба, Фестивал, Концертмодел Број : 211659 Метали Тип : Бакар Материјал : Металитем Тип : Обеткипол : Жени/Девојкисфина Или Мода : Мода Накит : Емајлиран Цвет Тип На Гушкање : Обетки Со ОБРАЧБЕСПЛАТНА Испорака Гроздобер Емајлиран Цвет Мали обетки со обрач - Трендовска Геометриска Изјава, Тркалезни Кружни Обетки Со Хуги За Жени И Девојки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас