• Обновено
Кутија За Перници за ноќта на вештерките На Клиренс 45х Ноќта на Вештерките Навлака за Перница За Печатење Праска Кожна Навлака за Перници Во Клиренс

Кутија За Перници за ноќта на вештерките На Клиренс 45х Ноќта на Вештерките Навлака за Перница За Печатење Праска Кожна Навлака

DEN 143.84

Залиха
Во продавницата

Содржина на пакетот : 1x-ow-se Среќен Ноќта На Вештерките Дозвола!.) : 18"x18" /45cm x 45cm големината може да има отстапување од 0,5-2cm поради произведени до различен датум.Забелешки : Скриено Затворање На Патент. Користете белило. Погоден за двор, тревник, градина, дрво, ѕидови, опседната куќа, дом, прозорец, декор за забави на Ноќта на Вештерките и повеќе активност!. Грижа : Рачно Перење или Миење Во Ладна Вода во нежен циклус. Вметнете Се Продава Одделно Може да се користи за украсување на дневната соба, правење домот да изгледа поудобно топлина. Може да додаде повеќе страшно во вашата куќа или забава, супер лесно да ги исплашите соседите и децата, да направите огромен среќен За Вашиот Ноќ на Вештерките!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас