• Обновено
Омилена Мајка-Женски Плус Дуксери и Дуксери-Спартанци

Омилена Мајка-Женски Плус Дуксери и Дуксери-Спартанци

DEN 448.00

Залиха
Во продавницата

Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Прешрунк руно плете. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Искинете ја етикетата. Многу удобно вклопување за носење цел ден и вашата облека се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Тоа може да биде одличен подарок за некого,мора да го имаат руно, И спартанците печатење е толку трендовски да се има. можете да го носите овој спортски дуксер со долги ракави додека одите на работа, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да го користите секојдневно. Многу удобно вклопување за носење цел ден и вашата облека се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. 1х1 ребро со спандекс. Овој спартански унисекс џемпер од екипажот е за мажи и за жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас