• Обновено
Строга Сива Месечина Небото Реверзибилен Јорган Поставен Од Таче Домашна Мода

Строга Сива Месечина Небото Реверзибилен Јорган Поставен Од Таче Домашна Мода

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

Строгото Сиво Небо На Месечината 3 Парче Реверзибилен Јорган Поставен Од Таче Домашната Мода нуди разноврсен стил со модерни нијанси на смирувачка сива и мека бела боја со традиционална шема инспирирана од дамаск. Овој комплет за ватенка што може да се пере во машина е изработен од ултра издржлив полиестер кој се спротивставува на абењето и е идеален за цела сезона со пријатно, но сепак дише чувство. Брановидна машина-ватирање и традиционален раб со исправен раб ја завршуваат оваа постелнина поставена во поканувачки,, секојдневно-елегантен стил.Димензии : Двоен Јорган : 90 L x 70 WFull Јорган : 90 L x 86 WQueen Јорган : 94 L x 94 WKing Ватенка : 100 L x 108wcalifornia Кинг Јорган : 102l x 108wstandard Sham : 20 L x 30 WKing Sham : 20l x 36 W Изберете од достапните опции за големина. Вклучува реверзибилен јорган и измами. Изработени од мека полиестерска ткаенина. Меки сиви и бели тонови со шема инспирирана од дамаск. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас