• Обновено
Инктастичен Бог Ми Даде Стрела И Срце Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Бог Ми Даде Стрела И Срце Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Прославете го доаѓањето на ново бебе со Нашиот Бог Ми Даде Стрела И Срце Бебе Боди. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастичен Бог Ми Даде Стрела И Срце Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Розова И Хедер 6 Месеци. Сентиментален подарок за туш за бебиња за прв пат мајка. Прославете го доаѓањето на ново бебе со Нашиот Бог Ми Даде Стрела И Срце Бебе Боди. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. boodlebug дете раѓање семејство внука внук присутни религиозни новороденче девојче едно парче новороденче ползавец.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас