• Обновено
Симпатична, Но Опасна Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави, Удобни И Модерни Летни Врвови За Жени Со Уникатен Дизајн На Печатење-Слатки Врвови За Жени Подароци За

Симпатична, Но Опасна Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави, Удобни И Модерни Летни Врвови За Жени Со Уникатен Дизајн На Печатење-Слатки

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Се одликува со мало истегнување за да се обезбеди ласкаво вклопување, што го прави лесен за носење и лесен за спарување со другите омилени предмети за облека. Мека и Удобна : Изработена Со мек и удобен материјал кој е исто така растеглив, оваа маица нуди крајна удобност и ласкаво вклопување.Одржувањето на Оваа Маица е едноставно - може внимателно да се мие рачно или во машина, но треба да избегнува натопување долги периоди, белило или претерано високи температури за перење. Па зошто да чекаме? Додадете ја оваа суштинска ставка во вашата колекција денес и уживајте во нејзината удобност, стил и разноврсност во годините што доаѓаат. Плус, нема лесно да се намали во миењето или да избледи, осигурувајќи дека ќе трае многу носења што доаѓаат.Материјалот на Оваа Маица е мек и удобен, но сепак доволно издржлив за да издржи секојдневно абење.Барате стилски, но удобен женски врв кој е совршен за секојдневно носење, домашно лежење, патување и вежбање? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Оваа Маица не е само функционална, туку и модна напред, со уникатен и трендовски графички принт на градите. Разновидни Опции за Стилизирање : Оваа Маица е совршена за мешање и совпаѓање со различни тимови, што ви овозможува да создадете стилски и трендовски изглед кој е совршен за секоја сезона.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас