• Обновено
Облека За Миленичиња, Кошули За Миленичиња Удобна Лесна За Кучиња Миленичиња Сина

Облека За Миленичиња, Кошули За Миленичиња Удобна Лесна За Кучиња Миленичиња Сина

DEN 79.84

Залиха
Во продавницата

Облека за миленичиња, Кошули За Миленичиња Удобна Лесна За Кучиња За Кученца За Миленичиња Блуспецификација : Состојба : Тип На Предмет : Облека За Домашни Миленици Материјал : Памучна Боја : Сина Цел : Големина на облека За Кучиња Должина На Грбот Обем На Вратот На Бистата С 20см / 7,9 во 25-30см / 9,8-11,8 во 14-18см / 5,5-7,1 Во м 25см / 9,8 во 30-35см / 11,8-13,8 Во 18-22см / 7,1-8,7 Во Л 30см / 11,8 Во 34-40см / 13,4-15,7 Во 20-25см / 7,9-9,8 во хл 35см / 13,8 во 40-50см / 15,7-19,7 во 25-30см / 9,8-11,8 во xxl 40cm / 15.7 Во 50-55cm / 19.7-21.7 Во 30-35cm / 11.8-13.8 Во 3xl 45cm / 17.7 Во 55-60cm / 21.7-23.6 во 35-40cm / 13.8-15.7 во пакет листа : 1 x облека за миленичиња изработена од памучен материјал, Мека на допир, што го прави вашето домашно милениче поудобно. Добри реквизити за фотографирање миленичиња, давање убави спомени на домашните миленици. Кошули со различни големини се погодни за кучиња со различни големини, и има многу големини од кои можете да изберете. Модерен боја и дизајн, го прави вашето домашно милениче изгледа уникатно и привлечно. Тој е лесен, така што на вашето куче нема да му треба време да се навикне.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас