• Обновено
Фелворс Женска Мода Обичен Монограм Печатење Врвка Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Отпечаток Од Пеперутка Со Патент Термичка Качулка Со Врвка

Фелворс Женска Мода Обичен Монограм Печатење Врвка Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Отпечаток Од Пеперутка Со Патент Термичка

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Женски Дуксери Патент Жена Дуксери Л. Материјал : Дами Симпатична Качулка Е Изработена Од Полиестер, Ткаенината Е Супер Удобна, Средно Истегнување, Удобна, Погодна За Секојдневно И Домашно Носење.80" должина : 74см/29. Прилика : оваа fashion и зимски модни дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.90" ракав : 62см/24. Лесно Во Комбинација Со Здолништа, Шорцеви, Хеланки, Чизми И Многу Повеќе. Лесен Дуксер Со качулка Женски Зимски Дуксери Дуксери Дуксери За Жени Поштенски.69" ракав : 63см/24.56"Големина : Л Биста : 108см/42.37" Рамо : 44см/17.09" рамо : 50см/19.) Каубои Џемпер Жени Долга Л Качулка Жените Пуловерзизирам табела : . Повод : Удобен И Стилски Скокач За Секојдневна Облека, Тренинг, Шопинг, Спорт, Џогирање, На Отворено, Запознавање, Училиште, Одмор, Патување, Роденден, Фестивал И Секојдневно Носење. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.11" Ракав : 61см/24. Карактеристики : Симпатичен И Уникатен Дизајн На Печатење, Дуксер Со Качулка, За Пролет, Лето, Aut, Зима, Лабава Качулка За Дами И Девојки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас