• Обновено
Cyzz Seller Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Памучен Фустан Без Ракави Со Џеб Нане Зелена XL

Cyzz Seller Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Памучен Фустан Без Ракави Со Џеб Нане Зелена XL

DEN 335.68

Залиха
Во продавницата

Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.15"XXXXL134cm/52. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас