• Обновено
Бел Кубен Цирконски Ангажман И Свадбен Невестински Прстен Поставен Во 14к Бело Злато Над Сребро

Бел Кубен Цирконски Ангажман И Свадбен Невестински Прстен Поставен Во 14к Бело Злато Над Сребро

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, овој прстен е совршен за исповедање на вашите наклонетости кон тој посебен некого или како праведен подарок за "Размислување за вас". Може да се носи со секоја облека и ден, годишнина, ангажман, свадба, роденден, одмор, ветување, вљубените или специјална пригода!Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14 совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот На Мајките, Денот на Вљубените & така натаму забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист Како Изработен - Во Висококвалитетно Сребро 925 Кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бела Кубна Цирконија. Тип на поставување : огради. Камен Форма : Перница Сече. Создавање Камен : Симулирано.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас