• Обновено
Ксинкингхао Женски Фитнес Јога Панталони Со Цврста Боја Еластичен Струк Тенки Еднобојни Панталони Долги Панталони Со Широки Нозе Сини XL

Ксинкингхао Женски Фитнес Јога Панталони Со Цврста Боја Еластичен Струк Тенки Еднобојни Панталони Долги Панталони Со Широки

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

Големина : Л Половината : 70см/27.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.77 "Колковите : 91см/35. големината на облеката Е Азиска, големината е на малата страна, ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина,се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас