• Обновено
Бенџара Оли Двор Прилагодлив Стол За Кочии, Црни, Сиви Перници

Бенџара Оли Двор Прилагодлив Стол За Кочии, Црни, Сиви Перници

DEN 3519.84

Залиха
Во продавницата

Доживејте длабока релаксација во мека, смирувачка удобност со овој прекрасен двор кочија дневна стол. Изработена со избалансирана алуминиумска рамка во црна завршница, се одликува со сиви полиестерски перници, плетени потпирачи за грб и седишта од смола, пет прилагодливи позиции за лежење и целокупнаesетика што произлегува и од стилот и од вкусната софистицираност. Проверете ја нашата колекција Оли за целиот сет. Еден двор кочија дневна стол. Лесна алуминиумска рамка во млаз црна завршница. Повеќеслојната обвивка во прав спречува секојдневно абење. Перници тапацирани во сива полиестерска ткаенина. Куќиштето со патент овозможува лесно чистење. Смола плетен на задното седиште штити од елементите. Користен Материјал : Алуминиум ,atан, Полиестер, Пена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас