• Обновено
Долна Облека Жени Чипка Среден Струк Дише Шуплива Мрежа Памучни Препоните Гаќички За Жени

Долна Облека Жени Чипка Среден Струк Дише Шуплива Мрежа Памучни Препоните Гаќички За Жени

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Големина : С Половината : 56-68см/22,05-26,77" Должина : 18см/7,09" Големина : М Половината : 60-72см/23,62-28,35" Должина : 19см/7,48" Големина : Л Половината : 64-76см/25,20-29,92" Должина : 20см/7,87" Големина : XL Половината : 68-80см/26.77-31.50" должина : 21см/8.27" женската долна облека е токму она што ви Треба за да Ви Помогне да останете удобни и да се освежите во текот на целиот ден. Овие гаќички се направени од удобна ткаенина и се издржливи. Погоден За Секојдневно/секојдневно/плажа/&клуб/гроздобер/фестивали/Свадби / забави Облечени. Жените Чипка Гаќи Средината На Половината Дише Секси Шупливи Мрежа Памук Препоните Гаќички. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Мека Ткаенина. Погоден За Секојдневно Носење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас