• Обновено
Лилгиј Трендовски Кошули За Жени Каузална Независност Ден Круг Вратот Блузи Печатење Краток Ракав Блуза

Лилгиј Трендовски Кошули За Жени Каузална Независност Ден Круг Вратот Блузи Печатење Краток Ракав Блуза

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви или станови, онака како што сакате 4.35"Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Материјал За Женска Маица Од 1 ПАРЧЕ : Лесна мека и пријателска за кожата ткаенина, не е лесно да се збрчка или избледи по миењето. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.98" Л Голем 8 12 38 103см/40.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас