• Обновено
Ковчези За Складирање И Торба, Торба За Тоалет За Патување За Жени Мажи Висечки Комплет Торба За Бричење Пренослив Организатор За Тоалет Одделна Сува И Влажна Козм?

Ковчези За Складирање И Торба, Торба За Тоалет За Патување За Жени Мажи Висечки Комплет Торба За Бричење Пренослив Организатор

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Кожната рачка од страната го олеснува носењето и може да се користи и за закачување. Може да се даде и како совршен подарок за семејството или колегите. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Задниот водоотпорен оддел може да ги оддели влажните/сувите предмети, да држи како што се влажни крпи, топчиња за капење и други влажни предмети. Меката ткаенина го прави поудобно за носење. ●Мултифункционален и разноврсен● : Погоден За кратки патувања или службени патувања. има 5 еластични ремени погодни за чување четки за заби, жилети, паста за заби и електрични машинки за нокти, како и 2 мрежни џебови за патенти за чување памучни брисеви, маски, кабли за напојување или други ситници.Патничка Тоалетна Торба За Жени/Мажи Виси Комплет Торба За Бричење Пренослив Организатор За Тоалети Одделете Ја Сувата И Влажна Козметичка Торбакарактеристики : + Суво Влажно Одвојување● : патната торба за тоалети има сув и влажен џеб за раздвојување што може да ги оддели вашите влажни предмети како што се тоалети и влажни крпи. Организирани Прегради И Суво И Влажно Одвојување : Главниот оддел може да собере поголеми предмети, како што се шишиња со шампон или крем за бричење, и има 4 еластични ленти и 2 мрежни одделни џебови за да го одржува шишето и да ги одржува организирани сите тоалети и материјали за бричење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас