• Обновено
Мумаја Печатени Памук Повик Шпагети Ремен Фустан Разгореа Макси Летни Фустани За Жени

Мумаја Печатени Памук Повик Шпагети Ремен Фустан Разгореа Макси Летни Фустани За Жени

DEN 516.64

Залиха
Во продавницата

Материјал-Памук Флекс Шема-Печатени.Уште повеќе, Ткаенината што се користи во производството на нашата облека се печати со Употреба на готс (Глобален Стандард За Органски Текстил)сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата облека безбедна. Нашите производи се достапни во разновиден опсег на големини, ОД XS-XL; Moomaya е едношалтерска продавница за сѐ, почнувајќи од секојдневни фустани до Етничка облека, пријатни џемпери до пуловер блузи до Домашен Декор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас