• Обновено
Плус Големина Кошула За Спиење Женски Фустан За Спиење Без Ракави За Жени

Плус Големина Кошула За Спиење Женски Фустан За Спиење Без Ракави За Жени

DEN 527.84

Залиха
Во продавницата

Овој фустан за спиење со удобна ткаенина. Ткаенината е многу пријателска за кожата и дише. Лабавиот стил нема да направи да се чувствувате врзани на кој било начин. Погоден за жени дома, спиење, шопинг, активности на отворено и многу други прилики. Материјал : 80% Полистер, 20% Вискоза. Квалитетна ткаенина : ткаенината е мека, дише и пријателска за кожата. Еластично е и ќе се движи со вас. Погоден за домашно носење и активности на отворено. Ако барате удобен домашен фустан, пробајте го овој. Сигурен сум дека ќе ви се допадне. Карактеристика : овој фустан за спиење за жени плус големина е многу удобен за носење. Доволно е пространа и растеглива. Тоа ќе ви даде најудобно искуство со облека за спиење. Прилика : оваа женска кошула е лабава и удобна за носење, многу погодна за спиење, салон, ноќна облека и како породилна кошула. И наметките во црвена боја може да се користат за божиќ. Совршен подарок за вашето семејство или пријатели.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас