• Обновено
Tiptophomedecor Кора И Стап Цветни Позадина Ѕид Фреска-Напуштени Роза-Отстранлив Ѕид Налепници

Tiptophomedecor Кора И Стап Цветни Позадина Ѕид Фреска-Напуштени Роза-Отстранлив Ѕид Налепници

DEN 233.60

Залиха
Во продавницата

Оставете ја вашата креативност да дивее и започнете со украсување денес!Карактеристики на производот Материјал : Самолеплива Винилвидина од 1 Панел : 50см/19,7 " Апликација : Кора И Стапчиња Мазна Текстура И Мат Финиш Отпорен На Влажност Бришење - Чиста Површина Пријателски И Нетоксичен Типтофомедекор Кора И Стап Цветни Позадина Ѕид Мурал-Напуштена Роза-Отстранлив Ѕид Налепници. Целосен водич за инсталација ќе биде испорачан со вашата налепница за позадина. Тие се еколошки и без мирис што ги прават овие ѕидни мурали безбедни за инсталирање во секоја просторија. За да обезбедиме точна репродукција и исклучителна длабочина на бојата, користиме ултрамодерни техники за дигитално печатење со многу висока резолуција и мат мазна завршница.Слободен Сад Превозот Ѕид Налепници се подобни за бесплатен превозот во рамките на 48 соседните Сад. Самолепливите Ѕидни Мурали се лесни за инсталирање и ви заштедуваат време и пари.Лесна Инсталација со помош на пријател и неколку часа на вашите раце, можете лесно и брзо да го инсталирате вашиот нов позадина фреска.Кора и Стап Ѕид Мурали Ако купувате брзо решение за да го трансформирате изгледот на вашите ѕидови и декорот на вашата соба, вие сте на вистинското место.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас