• Обновено
Лејди Јк Јака Карирана Машна Со Пруги Дами Машна Јапонски Кампус Нето Црвена Рамна Машна

Лејди Јк Јака Карирана Машна Со Пруги Дами Машна Јапонски Кампус Нето Црвена Рамна Машна

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Стил : мода. Материјал : Полиестер. Погоден за : Возрасни. Пол : ЖЕНИ. Тип на вратоврска : машна. Тип на шема : Решетка. Големина : Еден код. Модел : Разноврсна. Место на потекло : Кина. Тип На Производ : Вратоврска. Дами лак вратоврска Јапонски кампусот нето црвена рамен рог лак вратоврска. Големина : 13см*14см или 12см*15см Прилагодлива Пред-Вратоврска Машна Со Цврста Боја Женска Машна. Направено од вискоза (полиестерско предиво), се чувствува свиленкасто мазно. Претходно прицврстена, прилагодлива лента за вратот и кука. Совршен за работа, свадба, забава, бизнис, матурска или други прилики.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас