• Обновено
Котони Бендо Резервоарот Блузи За Жени Копче Без Прерамки Цевка Блузи Плисирани Лето Повик Одмор Дами Ракави Тенкови Кошула Блуза Зелена 2XL

Котони Бендо Резервоарот Блузи За Жени Копче Без Прерамки Цевка Блузи Плисирани Лето Повик Одмор Дами Ракави Тенкови Кошула

DEN 288.00

Залиха
Во продавницата

Сезона : Лето. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Карактеристики : Обични Врвови,Цврсти,Секојдневни Казими,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Карактеристики : . 95%Полиестер, 5%Спандекс / Рачно перење Или нежно перење во машина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Пол : Жени, Девојче.Материјал : Акрилик, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Женски Градник Плисирано Копче Без Ракави Надвор Од Рамото Тесен Тенок Краток Врв. летни врвови за жени 2100 трендовски. Бандо / Надвор Од Рамото / Без Ракави.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас