• Обновено
Алуминиум 7 8 КОРМИЛО ЦР Средно Свиткување Сребро ЗА КТМ ЛЦ4-ЕКС 1995

Алуминиум 7 8 КОРМИЛО ЦР Средно Свиткување Сребро ЗА КТМ ЛЦ4-ЕКС 1995

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Изграден од термички обработен Т6 Алуминиум за издржливост и намалување на заморот. Ласерски гравирани центрирани ознаки во областа за стегање за прецизна инсталација. Виткање во областа за држење за да се спречи лизгање. Вклучена е подлога за попречна шипка. 7/8" кормило.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас