• Обновено
Винарија Фустан Големина Фустани За Жени Секојдневен Симпатична Макси Фустани За Жени Лето Жени Повик Без Ракави Екипажот Вратот Цветни Краток Лабава Фустан За Же

Винарија Фустан Големина Фустани За Жени Секојдневен Симпатична Макси Фустани За Жени Лето Жени Повик Без Ракави Екипажот Вратот

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 парчиња фустан. Женски Вградени Фустани Плус Големина Миди Фустан Обични Фустани За Млади Жени Длабок В Фустан На Вратот Удобна Табела Со Големина на Фустан : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 68cm/26.77" Должина : 90cm/35.43"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Половината : 74cm/29.13" Должина : 91cm/35.83"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Половината : 80cm/31.50" Должина : 93cm/36.61"големина : xl биста : 106cm/41.73" половината : 86cm/33.86" должина : 94cm/37.01"големина : xxl биста : 112cm/44.09" половината : 92cm/36.22" должина : 96cm/37.80" многу е погоден за секојдневно Носење И совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, Трчање, шопинг, работа,одмор Или Улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас