• Обновено
Јплзи Женска Еднобојна Лабава Плакета Без Копчиња Голем Џеб Џемпер Кардиган

Јплзи Женска Еднобојна Лабава Плакета Без Копчиња Голем Џеб Џемпер Кардиган

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Сезони : Пролет, Aut, Зима. Повод : Секојдневно. Должина на облека : редовна. Стил : секојдневен и модерен. Должина на ракавот : Долги ракави. Тип на ракав : обичен. Што добивте : 1 ПАРЧИЊА женски Џемпери Од кардиганкардиган Жените Закопчуваат Големи Џемпери За Жени табела За Кардиганизација : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" ракав : 45cm/17.72" Должина : 100cm/39.37"Големина : M Биста : 109cm/42.91" Ракав : 45.5 cm/17.91" Должина : 101cm/39.76"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 46cm/18.11" должина : 102cm/40.16"Големина : xl биста : 111cm/43.70" ракав : 46.5 Cm/18.31" должина : 103cm/40.55"големина : xxl биста : 112cm/44.09" ракав : 47cm/18.50" должина : 104cm/40.94"големина : xxxl биста : 113см/44.49" ракав : 47.5 см/18.70" должина : 105см/41.34" 2.Ткаенина : Тоа е Мек Капут, Удобна И пријателска За Кожата Ткаенина плус Долги Кардигани За Жени Светли Џемпери Жени. 4.Како Да Се Мие : Се Препорачува Со Ладна Вода / Не / Висат Или Линија Сува. Завеса Џемпер Кардиган Предвремени Кардиган Џемпер. 5.Ве Молиме Проверете Ја Големината Пред Тоа . Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Женски Џемпери Мажи Кардиган Џемпер Со Качулка. 1.Карактеристики : Секојдневен Стил,Моден Дизајн,Кардиган, Долг Ракав. Најлон Кардигани За Жени Летен Кардиган Фустан.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас