• Обновено
Јани Соковник Чаша, Преносни Мали Електрични Чаша Соковник, USB Полнење Блендер, Електричен Миксер Блендер Чаши За Спорт, Патување И На Отворено

Јани Соковник Чаша, Преносни Мали Електрични Чаша Соковник, USB Полнење Блендер, Електричен Миксер Блендер Чаши За Спорт, Патување

DEN 2399.84

Залиха
Во продавницата

Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката состојба. Пренослив блендер е професионален во правењето овошно смути, протеински шејкови, храна за бебиња и други дополнителни пијалоци. Може да се користи и како вообичаено шише со вода бидејќи неговите " лесни и преносливи карактеристики.Ве молиме погледнете го мерењето.Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас