• Обновено
Машки Мичел И Нес Црвениот Канзас Сити Шефови Пред-Игра Краток Ракав Пуловер Худи

Машки Мичел И Нес Црвениот Канзас Сити Шефови Пред-Игра Краток Ракав Пуловер Худи

DEN 1359.84

Залиха
Во продавницата

Подгответе се во поладни денови со Оваа Качулка За Пуловер Со Кратки Ракави На Шефовите На Канзас сити Од Мичел И нес. Мека ткаенина и класичен дизајн обезбедуваат удобно вклопување и чувство. Шефовите на Канзас сити деталите се совршен повратен допир за овој пуловер. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Графика за печатење на екранот. Официјално лиценциран. Со качулка. Машинско перење, сува сува ниска. Пуловер. Хауба со врвка за влечење. Увезени. Краток ракав. Материјал : 80% Памук/20% Полиестер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Предна торбичка џеб. Марка : Мичел & Нес. Апликација за везена ткаенина. Руно поставата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас