• Обновено
Камик Машки Нацијаплус Подигнете НЕ, Црно)

Камик Машки Нацијаплус Подигнете НЕ, Црно)

DEN 1284.00

Залиха
Во продавницата

Без оглед на времето, нема да се двоумите дали ќе излезете надвор во нашата Нација плус. Овие зимски чизми за снег се совршени за тешки зимски работни места низ куќата и за преземање на децата санкање премногу. Одликувајќи се со повеќе великодушно вклопување, запечатена водоотпорна конструкција и 3мтм Тинсулатетм изолација. 100% Кожа. Минус 40ф температура номинална. Цвест запечатени водоотпорен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас