• Обновено
Вилавиде Женски Летни Врвови Течен Кимоно Кардиган Отворен Преден Фустан Печатен Шифон Лабави Женски Активни Полиестерски Кошули Жени Бели Л

Вилавиде Женски Летни Врвови Течен Кимоно Кардиган Отворен Преден Фустан Печатен Шифон Лабави Женски Активни Полиестерски Кошули

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

женски кардигани лесни со џебови долги џемпери со плус големина за fall кратки печатени разнобојни тенки кардигански копчиња предна памучна работа црна ноќта на вештерките ракави надолу копчиња обична хауба прашина должина зимски џемпер жолти џемпери за жени кардиган отворен преден плус големина долго со копчиња памук лесен џемпер со кратка хауба есенски кардигани џебови црни кимона и зима 2021 година под 20 портокалови изгорени бои качулка мечка ситен кардиган за жени црна розова црвена бела облечена fall плус големина лесни долги џемпери со џебови должина кардигани мажи тенок краток дебел дебел лесен дополнителен џемпер од качулка без ракави. плус големина блузи за жени,печатени кратки ракави за жени, летен моден врв за жени.43"Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 255,5 см/100,59" рамо : 111,3 см/43,82" должина : 91 см/35,83"големина : Xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 263 см/103,54" Рамо : 113,8 см/44,80" Должина : 92 см/36,22"Големина : XXL сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 270,3 см/106,42" рамо : 116,3 см/45,79" должина : 93 см/36,61" ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД ДЕКА НАШАТА ГОЛЕМИНА Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, генерално мала, Ве Молиме Обрнете внимание на единицата за табела со големини.72" Рамо : 108.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас