• Обновено
Litie Жените Памук Цвет Печатење V Вратот Краток Ракав Пуловер Лабава Врвот

Litie Жените Памук Цвет Печатење V Вратот Краток Ракав Пуловер Лабава Врвот

DEN 369.44

Залиха
Во продавницата

Добредојдовте Во Лити ДОО, уживајте во вашиот шопинг.Материјал : Памучна Мешавина : Женски Стил : Лежерна Должина : Тип На Средна Должина : Редовна Сезона : Летен Врат : V Ѓердан : Карактеристики На Кратки Ракави : Цветен Принт, Лабав, Мек Пакет Вклучува : 1 x Топноти : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Нашиот производ има повеќе големини, тие се XL, L, M, S. Класичен V деколте и собрани биста за опуштено вклопуваат лето врвот. Основна дневна маичка со шик, секојдневен изглед за женски летен врвен пуловер. Едноставен и елегантен дизајн со лабаво и удобно вклопување, погоден за сите типови на тело. Ретро печатењето додава стилски допир и може добро да го покрие вашиот стомак.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас