• Обновено
Женски Модни Фустани На Луијенес Обичен Фустан Без Ракави Без Врат Отворен Фустан За Печатење На Грбот Моден Лабав Фустан

Женски Модни Фустани На Луијенес Обичен Фустан Без Ракави Без Врат Отворен Фустан За Печатење На Грбот Моден Лабав Фустан

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

43" : 101см/39.68"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115см/45.07" функција : одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати,датум, одмор,дружете СЕ, ДАЈТЕ ВИ МОДА И СРЕЌА. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба.28" половината : 110см/43.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : лето, вклучувајќи : табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧЕ : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас