• Обновено
Wazshop Жените Затворен Отворен Нејасни Лизга На Влечки Мода Глуждот Чизми Големина 4-12

Wazshop Жените Затворен Отворен Нејасни Лизга На Влечки Мода Глуждот Чизми Големина 4-12

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Единствен Занает : Вискозни Чевли. Тип На Пета : Рамен. Женски Снежни Чевли Надворешен Материјал : Гума. 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас