• Обновено
25-ти пастор и 150-годишнина на црквата: Отец Овен П. Секој, д. Д., свештеник, 1870-1895 година, 29 Мај и 2 јуни,: Баптистичката Црква Хајтстаун, 1745-1895 година, 1-ви и 3-ти ноември, 1

25-ти пастор и 150-годишнина на црквата: Отец Овен П. Секој, д. Д., свештеник, 1870-1895 година, 29 Мај и 2 јуни,: Баптистичката

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

} 25-годишнина На Свештеникот и 150-годишнината на црквата : Отец Овен П. {ДОСТАПНО Е И ФОЛИО ИЗДАНИЕ. Ланг : - енг, Страници 160.Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прилагодување на барање како целосна кожа, печатење На Златен Екран Напред, Кожа Во Боја, книга во Боја итн. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате., свештеник, 1870-1895 година, 29 Мај И 2 јуни 1895 година : Баптистичката Црква Хајтстаун, 1745-1895 година, 1-ви и 3-ти ноември 1895 година 1. Оваа книга е отпечатена во црно-бело, обврзувачка за шиење за подолг живот, Отпечатена на Висококвалитетна Хартија, преголема според Сегашните стандарди, професионално обработена без промена на нејзината содржина. Оваа книга ја најдовме важна за читателите кои сакаат да дознаат повеќе за нашето старо богатство, па ја вративме на полиците. КОМПЛЕТНАТА КОЖА ЌЕ ВЕ ЧИНИ ДОПОЛНИТЕЛНИ 25 УСД, ОСВЕН КНИГИТЕ ВРЗАНИ ЗА КОЖА. Очекуваме дека ќе ја разберете нашата принуда во овие книги. Се надевам дека ќе ви се допадне и ќе ги дадете вашите коментари и предлози.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас