• Обновено
Колекции На Обликувачи Фаја Обликувана Облека Гаќи За Гаќи-Боди За Обликување На Телото

Колекции На Обликувачи Фаја Обликувана Облека Гаќи За Гаќи-Боди За Обликување На Телото

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Обликувач За Нега На Кожата Фаја-Подигнување На Задникот-Гаќи.Испотете ги дополнителните сантиметри! термичката облека е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни цел ден, а облеката останува цврсто на своето место за да не се грижите дали ќе се тркала надолу. Абдоминалниот панел на овие шорцеви е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни цел ден, а облеката останува цврсто на своето место. Испотете ги дополнителните сантиметри! Термичката облека е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Поддршка За Обликување-Согорувач На Маснотии-Контрола На Засилувачот На Циркулацијата ,Бутовите, Стомакот, Стомакот И Инчи Надвор. РЕФ 1403 : 93% ПОЛИАМИД, 7% ЕЛАСТАН .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас