• Обновено
Tarmeek Туника Блузи За Носење Со Хеланки Жени V Вратот Врвови Чипка Врвови Лето Бел Ракав Блуза Повик Лабава Маица

Tarmeek Туника Блузи За Носење Со Хеланки Жени V Вратот Врвови Чипка Врвови Лето Бел Ракав Блуза Повик Лабава Маица

DEN 303.68

Залиха
Во продавницата

Добро е и како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка,ќерка или пријателка, ве Молиме погледнете ја последната слика или мерењето на големината подолу пред да нарачате.Женска Мода Печатена Чипка Три Четвртини Гледа Блуза V-Вратот Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Пролетна секојдневна Блуза. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.76 "Ракав : 41см/16.Дизајнот На Печатење го прави пообичен и поудобен за носење.едноставниот дизајн прави да изгледате привлечно. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.95 " Материјал - 65% Полиестер,30% Памук,5% Спандекс.73 "Ракав : 41. Забелешка - Не избелувајте/исушете/закачете или исушете ја линијата.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина : С Големина.56" Големина : 2xl Големина.38" Големина : М Големина.Машинско Перење и Миење Раце. Карактеристики-Без Ракави, раб од чипка од гипур,капчиња шупливи, цврста боја, v врат,блузи,лесни, Работни лабави Кошули за Резервоари.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас