• Обновено
Александар Дома Home Бохо Ботаничка Печатена Област Килим 3 ' 3 ' Круг

Александар Дома Home Бохо Ботаничка Печатена Област Килим 3 ' 3 ' Круг

DEN 826.40

Залиха
Во продавницата

Фина детална шема, која прикажува индивидуални јазли со истрошен изглед, е отпечатена на врвот на мека полиестерска основа.Килимите во Областа во Колекцијатаl имаат лабав и сонлив ботанички дизајн со прекрасно избледено чувство од стариот свет. Висина на купот : 0,19 инчи. Оваа колекција е моќна во Египет со совршена мешавина од гроздобер и модерна за денешниот дом. Одликувајќи се со меки мотиви во внимателно курирана палета на бои, Колекцијата El ја доловува суштината на единствените килими по атрактивна цена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас