• Обновено
Инктастичен Животен Подарок за 2-ри Роденден Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастичен Животен Подарок за 2-ри Роденден Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

2-ри РОДЕНДЕН ЖИВОТОТ Е САМО ПАТКА КОГА СТЕ 2 Дете Долги Ракави Маица со симпатична бебе патка. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Инктастична Животна Патка 2-ри Роденден Дете Маица Со Долги Ракави Унисекс 0040 Црна 3Т. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. патка гума пинккарткидс светло обоени темно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас