• Обновено
Месен Хеликоптер Нелепливи АПС Отпорни НА Топлина Мелено Говедско Месо Машина За Мелење Хамбургер Дробилката Професионална Домашна Кујна Алатка За Готвење Црвен?

Месен Хеликоптер Нелепливи АПС Отпорни НА Топлина Мелено Говедско Месо Машина За Мелење Хамбургер Дробилката Професионална Домашна

DEN 143.84

Залиха
Во продавницата

Големина : Прибл.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Опис : Безбеден материјал : хеликоптерот за месо е направен од висококвалитетна абс пластика, која е лесна, отпорна на слушање и може да се носи. 4х6, 3х28см/ 2, 51х2, 48х11, 02 инчи.Широки апликации : оваа машина за месо е погодна за мелено говедско месо, хамбургер, зеленчук, овошје и друга храна. Лесно одржување : мелената машина за месо има нелеплива површина, лесна за миење и одржување, без остатоци или мирис.Пакетот Вклучува : 1 Парче Месо Хеликоптер.Ergономски : оваа машина за месо е дизајнирана со handономска рачка, обезбедувајќи удобен стисок, лесен за држење и ракување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас