• Обновено
Тангнада Џемпери За Жени Стилски Жени Божиќна Снегулка Срна Пуловер Плетен Џемпер Со Долги Ракави Кадифен Топол Џемпер

Тангнада Џемпери За Жени Стилски Жени Божиќна Снегулка Срна Пуловер Плетен Џемпер Со Долги Ракави Кадифен Топол Џемпер

DEN 833.92

Залиха
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина. Женски Божиќ Снегулка Срна Пуловер Плетен Џемпер Долг Ракав Кадифен Топол Џемпер Карактеристики : 1.Моделот на џемперсо лудо симпатична, ќе биде многу симпатична за снегот 2.Материјалот на облеката е добар, а ткаенината е удобна и топла. Совршено е Да го имате За Божиќ. 3.Божиќна Снегулка дизајнот на срна е полн со забава и ги прави луѓето попривлечни. 4.Ткаенината е многу густа, многу топла, ќе има меки влакна на површината, многу е удобна. Информации за производот : Сезона : Aut И Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Стил На Долги ракави : Мода, Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски божиќен џемпер Големина На Биста Должина На ракавот С 100см/39.37" 47см/18.50" 62см/24.41" Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 47см/18.50" Должина : 62см/24.41" Џемпери За Жени. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас