• Обновено
Шерилили Паѓаат Жени Кардиган Џемпери Со Долги Ракави Отворени Предни Плетени Џемпери Надворешна ОБЛЕКА С-ХЛ

Шерилили Паѓаат Жени Кардиган Џемпери Со Долги Ракави Отворени Предни Плетени Џемпери Надворешна ОБЛЕКА С-ХЛ

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

●СТИЛСКИ ДИЗАЈН●џемперот со долги ракави со кардиган во цврста боја има тенок фит, практични џебови, шик копчиња и прекрасно плетено ребра, а овој уникатен стил ќе додаде среќа во текот на студената сезона.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате.Дозволете 1-2 см (0,4-0,8 инчи) разлики поради рачно мерење ! Ви благодариме за разбирањето. за да бидете повеќе стилски и елегантни со повеќе шарм.2 " - - - Должина 25".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас