• Обновено
Блуза Повик Краток Ракав Графички Отпечатоци Блузи V-Вратот Мода За Жени Пинк XL

Блуза Повик Краток Ракав Графички Отпечатоци Блузи V-Вратот Мода За Жени Пинк XL

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

27" Должина : 63см/24. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.Овој Моден Краток Ракав.66" должина : 65см/25.55" ракав : 20СМ/7.09" Должина : 58см/22.61" Ракав : 18см/7. - Должина : Редовно. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. - Пол : Женски. - Сезона : Лето. - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза.28" ракав : 22см/8.91" ракав : 21см/8.48" Должина : 59см/23.02" големина : xl Us : 10 биста : 109см/42.64" ракав : 23cm/9.06" должина : 67cm/26.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас