• Обновено
Кошули За Мажи Обични Машки Лабави Ревер Печати Кратки Ракави Копче Порт Стил Цветна Кошула Песок Плажа Лето Врвот Хавајски Кошула За Мажи

Кошули За Мажи Обични Машки Лабави Ревер Печати Кратки Ракави Копче Порт Стил Цветна Кошула Песок Плажа Лето Врвот Хавајски

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

06" должина : 76cm/29.45" должина : 77cm/30.71" обичен машки отпечаток со лабав ревер Манжетни Со кратки Ракави цветна кошула во стилот на пристаништето песочна Плажа хавајски летни врвни Карактеристики : Материјал : нашите кошули од хавајас Се Изработени од полиестерска Ткаенина со висок квалитет и Многу Разумно Цени Исто Така Во Споредба со нашите конкуренти.12" рамо : 57см/22. кошули за мажи.65" ракав : 24cm/9.53" големина : ххл Биста : 130см/51. Ткаенината Што Дише Прави Да Се Чувствувате Удобно Цело Време / Лесно Се Суши.15" рамо : 55cm/21.27" должина : 74см/29. кошули за мажи мода.13" големина : xl биста : 125см/49.21" рамо : 51см/20.18" рамо : 53cm/20.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас