• Обновено
12v Напојување LED Трансформатор IP Водоотпорен Возач Трансформатор 230v ДО 12V

12v Напојување LED Трансформатор IP Водоотпорен Возач Трансформатор 230v ДО 12V

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

RANMEI 12v Напојување LED Трансформатор IP67 Водоотпорен Возач Трансформатор 230v ДО 12 V. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас