• Обновено
Кабинетот На Икеа со лизгачки врати, бела 38214.11262.188

Кабинетот На Икеа со лизгачки врати, бела 38214.11262.188

DEN 1807.84

Залиха
Во продавницата

Упатство за нега избришете го со благ раствор за сапуница. Упатства за нега избришете го со благ раствор за сапуница. Препорачуваме напојувањето да се исклучи кога оставате електронска опрема без надзор долго време.Избришете ја со чиста крпа. Може да биде завршен СО галантен додаток единица 31 1/2х 31 1/2". Горен панел/ Страничен панел : Честички, Бреза фурнир, Јасен акрилен лак, Фолија, Цврст Бреза Заден панел : Честички, Бреза фурнир, Јасен акрилен лак, Врата Од Фолија : Честички, Бреза фурнир, Цврста бреза, Јасна Акрилна Лак Полица : Честички, Меламинска фолија, Абс пластичен Долен панел : Честички, Меламинска фолија, Цврста бреза, јасен акрилен лак, Абс Пластична Плоча : честички, фолија, абс пластика Добро Е Да Се Знае Дека оваа Единица За Складирање Е Тестирана За Канцелариска Употреба И Ги исполнува барањата за безбедност, издржливост И стабилност утврдени Во Следниве Стандарди : En 14073-2 : 2004, -3 : 2004 И Ansi/Bifma X5. Избришете го суво со чиста крпа димензии на производот ширина : 63 "Длабочина : 17 3/4" Висина : 47 1/4 " Максимално оптоварување/полица : 66 фунти Ширина : 160 См Длабочина : 45 См Висина : 120 См Максимално оптоварување/полица : 30 кг. Секогаш следете ги упатствата во упатството за полнење електронска опрема.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас