• Обновено
Фистички Жени Чипка Шалче Поместена Долна Жица Градник

Фистички Жени Чипка Шалче Поместена Долна Жица Градник

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Толку слатко, толку заводливо. Со прекрасни детали од тантела, овој женски градник со склекови има прилагодливи ремени, долна жица и прилагодливо затворање на грбот со кука и очи. Редовната Големина 34А-36С е градник за склекови; Плус Големината 36Д-40Д е лесно поместена. Чаша под жица; Прилагодливи ремени. Прилагодливи затворачи за куки и очи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас