• Обновено
Криптидна Гума 28х10 - За Арктичката Мачка ТРВ ДОО 2013-2015

Криптидна Гума 28х10 - За Арктичката Мачка ТРВ ДОО 2013-2015

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Висината На навртката е дипломирана, почнувајќи од 1,5 инчи во центарот, растејќи до 2 инчи на рамото. Добиената конфигурација на рамената слична на лопатка обезбедува максимален страничен залак за качување во и надвор од калта без да се загрози удобноста при возење по патеки и тврд пакет. Докажана шема на шари во стилот" шеврон", дизајнирана да испорача неспоредлива влечна сила напред. 6 Слај номинална. Жлеб центар навртки за канализирање далеку кал и остатоци. Супер-издржливо гумено соединение за заштита од гребнатини, чипови и парчиња.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас