• Обновено
Момчиња Кошули Со Долги Ракави Големина Мали Деца Девојчиња Момчиња Фудбал ЦРТАН ФИЛМ 3Д Отпечатоци Лабави Врвови Меки Маици Со Кратки Ракави Маица Врвови Облека В

Момчиња Кошули Со Долги Ракави Големина Мали Деца Девојчиња Момчиња Фудбал ЦРТАН ФИЛМ 3Д Отпечатоци Лабави Врвови Меки Маици

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

14"Големина : 110 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 68см/26. топлинска Кошула Со Долги Ракави Младинска Атлетска Кратка младинска топлинска кошула : .07" должина : 59см/23.08"големина : 140 препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 80см/31. Момче N Долг Топлински Долг Ракав 5t Долго Момче Голем.23" кратки ракави кошули, Симпатична Цртан Филм Отпечатоци за деца, тркалезен врат Прави Стилски Додаток во гардеробата на Вашето Дете. Ракави тип : Шорцеви Ракави. Повод : училиште,одмор, плажа или активности и облекување за свечени прилики. Големина : 100 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 64см/25. Овој Врв Со Кратки Ракави Е За Секојдневно Носење На Училиште, Одмор, Плажа Или Активности И Облекување За Свечени Прилики.Сезона : Лето.32"Големина : 120 Препорачана Возраст : 5-6 Години Биста : 72см/28.65"големина : 150 препорачана возраст : 9-10 Години Биста : 84см/33.92" должина : 51см/20. Патарн тип : Цртан Филм.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас